Lokace
Angus Burger
V CENTRU
PLZNĚ

Otevřeli jsme nové Angus Bistro, nejedná se jen o klasické rychlé občerstvení, kde mimo jiné dostanete naše výtečné burgery a tatarák, ale můžete si zde koupit i maso Angus a farmářské výrobky z naší produkce.

Pokud jste se s našimi domácími uzeninami ještě nesetkali, stavte se v bistru a náš personál vám rád připraví ochutnávku a zároveň poradí s výběrem masa. Nabídku pokrmů stále rozšiřujeme a připravujeme pro vás také denní nabídky.

MAPA  
VŠECHNY NAŠE VÝROBKY
jsou z masa masného
angus skotu
z EKOLOGICKÉHO
CHOVU
Dobytek
Sumavsky angus

Ekologický chov skotu Šumavský Angus s.r.o., kde hospodaří jeho zakladatel
p. Silovský starší se svou rodinou, zaručuje kvalitu masa, které si dodáváme do našich provozů: Angus Steak House, Angus Grill Restaurant Kajetánka, Angus Burger v OC Olympii a výhledově i do Angus Burger bistra s farmářským prodejem našich výrobků a masa v Plzni.

VÍCE
Basil
Basil
Basil
Basil
Mapa
Coronavirus

Vážení hosté,

již několik dní pracujeme na zprovoznění rozvozu jídel přes jidlodomuplzen.cz. Do té doby pro vás můžeme zajistit rozvoz jídel po Plzni ve vlastní režii. Pokrmy si můžete také sami vyzvednout před restaurací. Objednat si u nás můžete i hovězí maso z ekologického chovu Šumavský Angus, kuřecí maso z farmy Loužná, angus šunku, hovězí salám Silov a domácí tlačenku. Od pátku budou opět v prodeji párky, klobásy, taliáni a špekáčky. Angus Bistro bude prozatím otevřeno jen jako krámek pro prodej hovězího masa a farmářských výrobků a pro objednávky jídel s sebou. Pro více informací a objednávky volejte 725 555 631.